OD9225-12LB5
Orion FansOrion Fans
OD9225-12LB5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD9225-12LB5
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
  • Mesaj
Specificațiile OD9225-12LB5
Număr parc OD9225-12LB5 Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 92.5mm L x 92.5mm H Serie OD9225