OD9225-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD9225-12HB02A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD9225-12HB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD9225-12HB02A
Număr parc OD9225-12HB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 7 ~ 17VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92.5mm L x 92.5mm H Serie OD9225
RPM 2900 RPM Alte nume 1053-1419
OD9225-12HB02AX
OD922512HB02A
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 35.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Locked Rotor Sensor Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.250A Tip rulant Ball