OD9220-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD9220-24MSS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD9220-24MSS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD9220-24MSS01A
Număr parc OD9220-24MSS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 92mm L x 92mm H Serie OD9220
RPM - Alte nume OD9220-24MSS01AX
OD922024MSS01A
Temperatura de Operare - Zgomot -
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent - Tip rulant Sealed Sleeve
Aprobări cURus, TUV Flux de aer -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD9220-24MSS
OD9220-24MSS
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE