OD9220-24HB01A
Orion FansOrion Fans
OD9220-24HB01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD9220-24HB01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD9220-24HB01A
Număr parc OD9220-24HB01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 12 ~ 28VDC Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.125 in H2O (31.1 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92mm L x 92mm H Serie OD9220
RPM 2700 RPM Alte nume OD9220-24HB01AX
OD922024HB01A
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Zgomot 33.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.140A Tip rulant Ball