OD8038-24LB02A
Orion FansOrion Fans
OD8038-24LB02A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8038-24LB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD8038-24LB02A.pdf2.OD8038-24LB02A.pdf3.OD8038-24LB02A.pdf4.OD8038-24LB02A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD8038-24LB02A
Număr parc OD8038-24LB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serie OD8038
RPM 2500 RPM Putere (Wați) 3.40W
Alte nume OD8038-24LB02AX
OD8038-24LBO2A
OD8038-24LBO2A-ND
OD803824LB02A
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 32.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici Locked Rotor Sensor
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.080A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 38.0 CFM (1.06m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD8038-24LB-VXC
OD8038-24LB-VXC
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
In stoc: 7426 pcs
Descarca: OD8038-24LB-VXC.pdf
RFQ
OD8038-24LB
OD8038-24LB
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE