OD8038-12LB-VXC01A
Orion FansOrion Fans
OD8038-12LB-VXC01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8038-12LB-VXC01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
  • Mesaj
Specificațiile OD8038-12LB-VXC01A
Număr parc OD8038-12LB-VXC01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.500 in H2O (124.5 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8038
RPM 4900 RPM Putere (Wați) 6.00W
Alte nume OD8038-12LB-VXC01AX
OD803812LBVXC01A
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 51.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici Speed Sensor (Tach)
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.5A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 83.0 CFM (2.32m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD8038-12LLB02A
OD8038-12LLB02A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
In stoc: 5556 pcs
Descarca: OD8038-12LLB02A.pdf
RFQ
OD8038-12LB
OD8038-12LB
Producători: Orion Fans