OD8032-24MB01A
Orion FansOrion Fans
OD8032-24MB01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8032-24MB01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
  • Mesaj
Specificațiile OD8032-24MB01A
Număr parc OD8032-24MB01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 12 ~ 30VDC Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serie OD8032
RPM 3400 RPM Alte nume OD8032-24MB01AX
OD803224MB01A
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 36.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.280A Tip rulant Ball