OD8032-12LB10A
Orion FansOrion Fans
OD8032-12LB10A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8032-12LB10A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD8032-12LB10A
Număr parc OD8032-12LB10A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 8 ~ 17VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 4 Wire Leads Presiune statica 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serie OD8032
RPM 3000 RPM Alte nume OD8032-12LB10AX
OD803212LB10A
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 31.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici PWM Control, Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.350A Tip rulant Ball