OD8025-24MB01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24MB01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8025-24MB01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • Mesaj
Specificațiile OD8025-24MB01A
Număr parc OD8025-24MB01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.19 lb (86.18g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8025
RPM 2500 RPM Putere (Wați) 960mW
Alte nume OD8025-24MB01AX
OD802524MB01A
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Zgomot 28.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.060A