OD8025-24HHS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24HHS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8025-24HHS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD8025-24HHS01A.pdf2.OD8025-24HHS01A.pdf3.OD8025-24HHS01A.pdf4.OD8025-24HHS01A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD8025-24HHS01A
Număr parc OD8025-24HHS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8025
RPM 3100 RPM Alte nume OD8025-24HHS01AX
OD802524HHS01A
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Zgomot 35.0 dB
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C