OD8025-12LLB
Orion FansOrion Fans
OD8025-12LLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8025-12LLB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD8025-12LLB.pdf2.OD8025-12LLB.pdf3.OD8025-12LLB.pdf4.OD8025-12LLB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD8025-12LLB
Număr parc OD8025-12LLB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.19 lb (86.18g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8025
RPM 1600 RPM Putere (Wați) 490mW
Alte nume OD8025-12LLBX
OD802512LLB
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Zgomot 19.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici Auto Restart
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.040A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 19.0 CFM (0.532m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD8025-12LB02A
OD8025-12LB02A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
In stoc: 10596 pcs
Descarca: OD8025-12LB02A.pdf
RFQ
OD8025-12LLB02A
OD8025-12LLB02A
Producători: Orion Fans