OD8020-12LB5
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8020-12LB5
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD8020-12LB5.pdf2.OD8020-12LB5.pdf3.OD8020-12LB5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD8020-12LB5
Număr parc OD8020-12LB5 Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10771 pcs Fișa cu date 1.OD8020-12LB5.pdf2.OD8020-12LB5.pdf3.OD8020-12LB5.pdf
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8020