OD8015-24HB
Orion FansOrion Fans
OD8015-24HB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD8015-24HB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD8015-24HB.pdf2.OD8015-24HB.pdf3.OD8015-24HB.pdf4.OD8015-24HB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD8015-24HB
Număr parc OD8015-24HB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 18 ~ 28VDC Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OD8015
RPM 3200 RPM Alte nume 1053-1252
OD8015-24HBX
OD801524HB
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 33.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.040A Tip rulant Ball