OD7020-12HB
Orion FansOrion Fans
OD7020-12HB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD7020-12HB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN 70X20MM 12VDC 41CFM
Foi de date: 1.OD7020-12HB.pdf2.OD7020-12HB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD7020-12HB
Număr parc OD7020-12HB Producător Orion Fans
Descriere FAN 70X20MM 12VDC 41CFM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10206 pcs Fișa cu date 1.OD7020-12HB.pdf2.OD7020-12HB.pdf
Lăţime 20.00mm Greutate 0.137 lb (62.14g)
Intervalul de tensiune 10.8 ~ 13.2VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 70mm L x 70mm H Serie OD7020
RPM 4500 RPM Putere (Wați) 5.16W
Alte nume 1053-1605
OD7020-12HBX
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 41.5 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.430A