OD7015-12HHB02A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD7015-12HHB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD7015-12HHB02A.pdf2.OD7015-12HHB02A.pdf3.OD7015-12HHB02A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD7015-12HHB02A
Număr parc OD7015-12HHB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.50mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 70mm L x 70mm H Serie OD7015