OD6025-48HB
Orion FansOrion Fans
OD6025-48HB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6025-48HB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Foi de date: 1.OD6025-48HB.pdf2.OD6025-48HB.pdf3.OD6025-48HB.pdf4.OD6025-48HB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6025-48HB
Număr parc OD6025-48HB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 48VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6025
RPM 4200 RPM Putere (Wați) 3.40W
Alte nume 1053-1247
OD6025-48HBX
OD602548HB
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Zgomot 30.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.070A