OD6025-24HHB
Orion FansOrion Fans
OD6025-24HHB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6025-24HHB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD6025-24HHB.pdf2.OD6025-24HHB.pdf3.OD6025-24HHB.pdf4.OD6025-24HHB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6025-24HHB
Număr parc OD6025-24HHB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6025
RPM 5100 RPM Putere (Wați) 3.90W
Alte nume 1053-1243
OD6025-24HHBX
OD602524HHB
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 40.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.160A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 28.0 CFM (0.784m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD6025-24HB02A
OD6025-24HB02A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
In stoc: 8537 pcs
Descarca: OD6025-24HB02A.pdf
RFQ
OD6025-24HHBIP5501A
OD6025-24HHBIP5501A
Producători: Orion Fans
In stoc: 7380 pcs
Descarca: OD6025-24HHBIP5501A.pdf
RFQ
OD6025-24HHS01A
OD6025-24HHS01A
Descarca: OD6025-24HHS01A.pdf
OD6025-24HHB01A
OD6025-24HHB01A
Descarca: OD6025-24HHB01A.pdf
OD6025-24HBIP5501A
OD6025-24HBIP5501A
Descarca: OD6025-24HBIP5501A.pdf
OD6025-24HB
OD6025-24HB
Descarca: OD6025-24HB.pdf
OD6025-24HHB02A
OD6025-24HHB02A