OD6020-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD6020-12HB02A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6020-12HB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6020-12HB02A
Număr parc OD6020-12HB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6020
RPM - Alte nume OD6020-12HB02AX
OD6020-12HBO2A
OD6020-12HBO2A-ND
OD602012HB02A
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Zgomot -