OD6015-12MB01A
Orion FansOrion Fans
OD6015-12MB01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD6015-12MB01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD6015-12MB01A
Număr parc OD6015-12MB01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.00mm Greutate 0.079 lb (35.83g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie OD6015
RPM 3900 RPM Alte nume OD6015-12MB01AX
OD601512MB01A
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Zgomot 29.0 dB
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.090A Tip rulant Ball