OD5020-12HB02A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD5020-12HB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD5020-12HB02A.pdf2.OD5020-12HB02A.pdf3.OD5020-12HB02A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD5020-12HB02A
Număr parc OD5020-12HB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 50mm L x 50mm H Serie OD5020