OD5010-12LSS
Orion FansOrion Fans
OD5010-12LSS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD5010-12LSS
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD5010-12LSS.pdf2.OD5010-12LSS.pdf3.OD5010-12LSS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD5010-12LSS
Număr parc OD5010-12LSS Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19769 pcs Fișa cu date 1.OD5010-12LSS.pdf2.OD5010-12LSS.pdf3.OD5010-12LSS.pdf
Lăţime 10.50mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 50mm L x 50mm H Serie OD5010