OD4020-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-24MSS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4020-24MSS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4020-24MSS01A.pdf2.OD4020-24MSS01A.pdf3.OD4020-24MSS01A.pdf4.OD4020-24MSS01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4020-24MSS01A
Număr parc OD4020-24MSS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 10 ~ 27VDC Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4020
RPM 6900 RPM Alte nume OD4020-24MSS01AX
OD402024MSS01A
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 28.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.060A Tip rulant Sealed Sleeve
Aprobări cURus, TUV Flux de aer 8.0 CFM (0.224m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD4020-24MS02A
OD4020-24MS02A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
In stoc: 11580 pcs
Descarca: OD4020-24MS02A.pdf
RFQ
OD4020-24MB02A
OD4020-24MB02A
Producători: Orion Fans
In stoc: 9587 pcs
Descarca: OD4020-24MB02A.pdf
RFQ
OD4020-24MS
OD4020-24MS
Descarca: OD4020-24MS.pdf
OD4020-24MSS02A
OD4020-24MSS02A
Descarca: OD4020-24MSS02A.pdf
OD4020-24MSS
OD4020-24MSS