OD4020-12HS
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4020-12HS
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4020-12HS.pdf2.OD4020-12HS.pdf3.OD4020-12HS.pdf4.OD4020-12HS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4020-12HS
Număr parc OD4020-12HS Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 7 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4020
RPM 7800 RPM Alte nume OD4020-12HSX
OD402012HS
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 32.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.100A Tip rulant Sleeve
Aprobări cURus, TUV Flux de aer 9.0 CFM (0.252m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD4020-12HSS
OD4020-12HSS
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE