OD4015-12MBXC5
Orion FansOrion Fans
OD4015-12MBXC5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4015-12MBXC5
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4015-12MBXC5.pdf2.OD4015-12MBXC5.pdf3.OD4015-12MBXC5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD4015-12MBXC5
Număr parc OD4015-12MBXC5 Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4015