OD4006-12LB02A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4006-12LB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X6MM BALL 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4006-12LB02A.pdf2.OD4006-12LB02A.pdf3.OD4006-12LB02A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4006-12LB02A
Număr parc OD4006-12LB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X6MM BALL 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 6.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4006