OD3510-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD3510-12MSS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD3510-12MSS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD3510-12MSS01A.pdf2.OD3510-12MSS01A.pdf3.OD3510-12MSS01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD3510-12MSS01A
Număr parc OD3510-12MSS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 10.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 35mm L x 35mm H Serie OD3510
RPM - Alte nume OD3510-12MSS01AX
OD351012MSS01A
Temperatura de Operare - Zgomot -
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent - Tip rulant Sealed Sleeve
Aprobări - Flux de aer -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD360J
OD360J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 36 OHM 1/4W 5% AXIAL