OD3510-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD3510-12HB02A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD3510-12HB02A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD3510-12HB02A.pdf2.OD3510-12HB02A.pdf3.OD3510-12HB02A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD3510-12HB02A
Număr parc OD3510-12HB02A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 10.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 35mm L x 35mm H Serie OD3510