OD3506-12HB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD3506-12HB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD3506-12HB.pdf2.OD3506-12HB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD3506-12HB
Număr parc OD3506-12HB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14884 pcs Fișa cu date 1.OD3506-12HB.pdf2.OD3506-12HB.pdf
Lăţime 6.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 35mm L x 35mm H Serie OD3506