OD300S7-24
Orion FansOrion Fans
OD300S7-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD300S7-24
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului 3 FAN TRAY 24V 7" DEEP 330CFM
Foi de date: 1.OD300S7-24.pdf2.OD300S7-24.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 524 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD300S7-24
Număr parc OD300S7-24 Producător Orion Fans
Descriere 3 FAN TRAY 24V 7" DEEP 330CFM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 524 pcs Fișa cu date 1.OD300S7-24.pdf2.OD300S7-24.pdf
Greutate - Tensiune - intrare 24VDC
Tip Fan Tray Specificații Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM
Dimensiune / Dimensiune 7.00" L x 19.00" W x 1.75" H (177.8mm x 482.6mm x 44.4mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie OD300 Alte nume 1053-1315
OD300S7-24X
OD300S724
descriere detaliata Rack Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM 7.00" L x 19.00" W x 1.75" H (177.8mm x 482.6mm x 44.4mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD3006-12MSS01A
OD3006-12MSS01A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 30X6MM 12VDC WIRE
In stoc: 14146 pcs
Descarca: OD3006-12MSS01A.pdf
RFQ
OD300S-12
OD300S-12
Producători: Orion Fans
Descriere: 3 FAN TRAY DC 12V 330CFM SHORT
In stoc: 484 pcs
Descarca: OD300S-12.pdf
RFQ
OD300J
OD300J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 30 OHM 1/4W 5% AXIAL