OD2510-12HB
Orion FansOrion Fans
OD2510-12HB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD2510-12HB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD2510-12HB.pdf2.OD2510-12HB.pdf3.OD2510-12HB.pdf4.OD2510-12HB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD2510-12HB
Număr parc OD2510-12HB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 10.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 6 ~ 16VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 25.5mm L x 25.5mm H Serie OD2510
RPM 12000 RPM Alte nume 1053-1189
OD2510-12HBX
OD251012HB
Temperatura de Operare -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) Zgomot 31.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.090A Tip rulant Ball