OD127AP-12MTB
Orion FansOrion Fans
OD127AP-12MTB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD127AP-12MTB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC TERM
Foi de date: 1.OD127AP-12MTB.pdf2.OD127AP-12MTB.pdf3.OD127AP-12MTB.pdf4.OD127AP-12MTB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD127AP-12MTB
Număr parc OD127AP-12MTB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC TERM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.50mm Greutate -
Intervalul de tensiune 9 ~ 13.8VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Terminals Presiune statica 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 127mm L x 127mm H Serie OD127AP
RPM 2600 RPM Alte nume OD127AP-12MTBX
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Zgomot 38.0 dB
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - cadru Aluminum
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.5A Tip rulant Ball