OD127-24HB5
Orion FansOrion Fans
OD127-24HB5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD127-24HB5
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD127-24HB5.pdf2.OD127-24HB5.pdf3.OD127-24HB5.pdf4.OD127-24HB5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD127-24HB5
Număr parc OD127-24HB5 Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.50mm Greutate -
Intervalul de tensiune 11 ~ 28VDC Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 127mm L x 127mm H Serie OD127
RPM 3500 RPM Alte nume OD127-24HB5X
OD12724HB5
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Zgomot 56.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici PWM Control Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.610A Tip rulant Ball
Aprobări cURus, TUV Flux de aer 161.0 CFM (4.51m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD127-24HBXC01A
OD127-24HBXC01A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
In stoc: 3787 pcs
Descarca: OD127-24HBXC01A.pdf
RFQ
OD127-24HBXC10A
OD127-24HBXC10A
Producători: Orion Fans
In stoc: 4162 pcs
Descarca: OD127-24HBXC10A.pdf
RFQ
OD127-24HB
OD127-24HB