OD127-12MB01A
Orion FansOrion Fans
OD127-12MB01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD127-12MB01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD127-12MB01A.pdf2.OD127-12MB01A.pdf3.OD127-12MB01A.pdf4.OD127-12MB01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD127-12MB01A
Număr parc OD127-12MB01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.50mm Greutate -
Intervalul de tensiune 8 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 127mm L x 127mm H Serie OD127
RPM 2950 RPM Alte nume OD127-12MB01AX
OD12712MB01A
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Zgomot 53.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.780A Tip rulant Ball