OD1238-24HHB
Orion FansOrion Fans
OD1238-24HHB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD1238-24HHB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD1238-24HHB.pdf2.OD1238-24HHB.pdf3.OD1238-24HHB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD1238-24HHB
Număr parc OD1238-24HHB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4743 pcs Fișa cu date 1.OD1238-24HHB.pdf2.OD1238-24HHB.pdf3.OD1238-24HHB.pdf
Lăţime 38.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 12 ~ 28VDC Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie OD1238
RPM 3800 RPM Putere (Wați) 14.40W
Alte nume 1053-1476
OD1238-24HHBX
OD123824HHB
OD1238PT-24HHB
Temperatura de Operare -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Zgomot 52.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.600A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 154.0 CFM (4.31m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD1238-24HBXC5
OD1238-24HBXC5
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
In stoc: 5117 pcs
Descarca: OD1238-24HBXC5.pdf
RFQ
OD1238-24HHBXC
OD1238-24HHBXC
Producători: Orion Fans
In stoc: 6419 pcs
Descarca: OD1238-24HHBXC.pdf
RFQ
OD1238-24HHBXC10A
OD1238-24HHBXC10A
Descarca: OD1238-24HHBXC10A.pdf
OD1238-24HBXC02A
OD1238-24HBXC02A
Descarca: OD1238-24HBXC02A.pdf
OD1238-24HBXC10A
OD1238-24HBXC10A
Descarca: OD1238-24HBXC10A.pdf
OD1238-24HHBXC02A
OD1238-24HHBXC02A