OD1238-12HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-12HSS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD1238-12HSS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD1238-12HSS01A.pdf2.OD1238-12HSS01A.pdf3.OD1238-12HSS01A.pdf4.OD1238-12HSS01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD1238-12HSS01A
Număr parc OD1238-12HSS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.50mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.270 in H2O (67.2 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie OD1238
RPM 2800 RPM Putere (Wați) 4.70W
Alte nume OD1238-12HSS01AX
OD123812HSS01A
OD1238PT-12HSS01A
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 47.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici Speed Sensor (Tach)
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.5A