OD1225-12HB
Orion FansOrion Fans
OD1225-12HB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD1225-12HB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD1225-12HB.pdf2.OD1225-12HB.pdf3.OD1225-12HB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD1225-12HB
Număr parc OD1225-12HB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5883 pcs Fișa cu date 1.OD1225-12HB.pdf2.OD1225-12HB.pdf3.OD1225-12HB.pdf
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie OD1225
RPM 2200 RPM Putere (Wați) 5.00W
Alte nume 1053-1123
OD1225-12HBX
OD122512HB
OD1225PT-12H
OD1225PT-12HB
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 39.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.370A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 89.0 CFM (2.49m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD1225-12HBIP55
OD1225-12HBIP55
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
In stoc: 5456 pcs
Descarca: OD1225-12HBIP55.pdf
RFQ
OD1225-12HB5
OD1225-12HB5
Producători: Orion Fans
In stoc: 6570 pcs
Descarca: OD1225-12HB5.pdf
RFQ
OD1225-12HB10A
OD1225-12HB10A
Descarca: OD1225-12HB10A.pdf
OD1225-12HB01A
OD1225-12HB01A
Descarca: OD1225-12HB01A.pdf
OD113JE
OD113JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 11K OHM 1/4W 5% AXIAL
Descarca: OD113JE.pdf
OD121JE
OD121JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 120 OHM 1/4W 5% AXIAL
Descarca: OD121JE.pdf
OD120J
OD120J
Descriere: RES 12 OHM 1/4W 5% AXIAL
Descarca: OD120J.pdf
OD120JE
OD120JE
Descarca: OD120JE.pdf
OD114JE
OD114JE
Descriere: RES 110K OHM 1/4W 5% AXIAL
Descarca: OD114JE.pdf
OD1225-12HB02A
OD1225-12HB02A
Descarca: OD1225-12HB02A.pdf
OD1225-12HBIP5501A
OD1225-12HBIP5501A
Descarca: OD1225-12HBIP5501A.pdf
OD115JE
OD115JE
Descriere: RES 1.1M OHM 1/4W 5% AXIAL
Descarca: OD115JE.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW