OA92AP-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA92AP-22-1WB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OA92AP-22-1WB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 92X26MM 230VAC WIRE
Foi de date: 1.OA92AP-22-1WB.pdf2.OA92AP-22-1WB.pdf3.OA92AP-22-1WB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OA92AP-22-1WB
Număr parc OA92AP-22-1WB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 92X26MM 230VAC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5373 pcs Fișa cu date 1.OA92AP-22-1WB.pdf2.OA92AP-22-1WB.pdf3.OA92AP-22-1WB.pdf
Lăţime 26.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 160 ~ 260VAC Tensiune - evaluat 230VAC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92mm L x 92mm H Serie OA92
RPM 3000 RPM Putere (Wați) 13.00W
Alte nume 1053-1108
OA92AP-22-1WBX
OA92AP221WB
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)