OA80AP-22-2TB
Orion FansOrion Fans
OA80AP-22-2TB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OA80AP-22-2TB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Foi de date: 1.OA80AP-22-2TB.pdf2.OA80AP-22-2TB.pdf3.OA80AP-22-2TB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OA80AP-22-2TB
Număr parc OA80AP-22-2TB Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6389 pcs Fișa cu date 1.OA80AP-22-2TB.pdf2.OA80AP-22-2TB.pdf3.OA80AP-22-2TB.pdf
Lăţime 38.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 160 ~ 260VAC Tensiune - evaluat 230VAC
terminare 2 Terminals Presiune statica 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie OA80
RPM 2400 RPM Putere (Wați) 12.00W
Alte nume 1053-1087
OA80AP-22-2TBX
OA80AP222TB
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Zgomot 32.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Aluminum Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.050A