OA300ST-12003
Orion FansOrion Fans
OA300ST-12003 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OA300ST-12003
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului 3 FAN 120V SMART TRAY HUB SENSOR
Foi de date: 1.OA300ST-12003.pdf2.OA300ST-12003.pdf3.OA300ST-12003.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 677 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 677 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OA300ST-12003
Număr parc OA300ST-12003 Producător Orion Fans
Descriere 3 FAN 120V SMART TRAY HUB SENSOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 677 pcs Fișa cu date 1.OA300ST-12003.pdf2.OA300ST-12003.pdf3.OA300ST-12003.pdf
Greutate - Tensiune - intrare 120VAC
Tip Fan Tray Specificații Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM
Dimensiune / Dimensiune 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie OA300ST Alte nume 1053-1451
OA300ST-12003X
OA300ST12003
descriere detaliata Rack Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm)