AXUV63HS1
Opto Diode CorporationOpto Diode Corporation
AXUV63HS1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXUV63HS1
Producator / Marca: Opto Diode Corporation
Descrierea produsului SENSOR ELECTRON DETECTION 9MM
Foi de date: AXUV63HS1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 144 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 144 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AXUV63HS1
Număr parc AXUV63HS1 Producător Opto Diode Corporation
Descriere SENSOR ELECTRON DETECTION 9MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144 pcs Fișa cu date AXUV63HS1.pdf
Lungime de undă - Unghi de vedere -
Spectral Range - Serie AXUV
Responsivitate @ nm - Timp de raspuns 2ns
ambalare Bulk Pachet / Caz -
Alte nume 958-1013
ODD-AXU-049
Temperatura de Operare -10°C ~ 40°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă -
descriere detaliata Photodiode 2ns Curent - Întuneric (Tip) 100nA
Culoare - îmbunătățită - Zonă activă 63mm²
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AXUVHS11
AXUVHS11
Producători: Opto Diode Corporation
Descriere: SENSOR ELECTRON DETECTION 1MM
In stoc: 243 pcs
Descarca: AXUVHS11.pdf
RFQ
AXUVPS7
AXUVPS7
Descriere: SENSOR ELECTRON DETECTION 15MM
In stoc: 69 pcs
Descarca: AXUVPS7.pdf
RFQ
AXUVHS5
AXUVHS5