OVQ12S30W7
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OVQ12S30W7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OVQ12S30W7
Producator / Marca: Optek Technology / TT Electronics
Descrierea produsului LED LT STRIP FLEX 12V WHT 5500K
Foi de date: OVQ12S30W7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OVQ12S30W7
Număr parc OVQ12S30W7 Producător Optek Technology / TT Electronics
Descriere LED LT STRIP FLEX 12V WHT 5500K Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10032 pcs Fișa cu date OVQ12S30W7.pdf
Lungime de undă - Tensiune - înainte (Vf) (tip) -
Unghi de vedere 120° Tip LED Engine
Temperatură - Test 25°C Dimensiune / Dimensiune 500.00mm L x 8.00mm W
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Alte nume 365-1504-2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ curent - test - Suprafața emițătoare de lumină (LES) -
Tipul obiectivului Flat Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălţime 2.29mm Flux @ curent / temperatură - încercare 68 lm (Typ)
Test curent 133mA Curent - Max 133mA