OSTHC17B080
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OSTHC17B080
Producator / Marca: On-Shore Technology, Inc.
Descrierea produsului CONN TERM BLOCK 17POS 2.5MM
Foi de date: OSTHC17B080.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
35 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OSTHC17B080
Număr parc OSTHC17B080 Producător On-Shore Technology, Inc.
Descriere CONN TERM BLOCK 17POS 2.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40270 pcs Fișa cu date OSTHC17B080.pdf
Terminarea sârmei Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Sârmă ecartament 20-26 AWG
Voltaj 150V Cuplu - Șurub -
Serie OSTHC Filet -
Material șurub - Placare - Pozitii pe nivel 17
Pas 0.098" (2.50mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -30°C ~ 105°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole, Kinked Pin Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Thermoplastic Caracteristici Interlocking (Side)
descriere detaliata 17 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole, Kinked Pin Actual 2A