| Număr parc | V-152C26K-F3 | Producător | Omron |
|---|---|---|---|
| Descriere | SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 29441 pcs | Fișa cu date | V-152C26K-F3.pdf |
| Evaluarea tensiunii - DC | 125V | Tensiunea nominală - AC | 250V |
| Stilul de terminare | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) | Funcția de comutare | On-Mom |
| Serie | V | Eliberarea Forței | 25gf |
| Pretravel | 0.157" (4.0mm) | ambalare | Bulk |
| depășirii cursei | 0.062" (1.6mm) | Alte nume | SW1088 V-15-2C26-K(F3) BY OMI V152C26KF3 V152C26KF3BYOMI V15M0039G |
| Temperatura de Operare | -25°C ~ 80°C | Poziția de operare | 0.600" (15.2mm) |
| Forța de operare | 250gf | Tipul de montare | Chassis Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) | Viața mecanică | 50,000,000 Cycles |
| Caracteristici | - | Viața electrică | 100,000 Cycles |
| Călătorii diferențiale | 0.060" (1.5mm) | Ratingul curent | 15A (AC), 600mA (DC) |