V-152-1C25
OmronOmron
V-152-1C25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V-152-1C25
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Foi de date: V-152-1C25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V-152-1C25
Număr parc V-152-1C25 Producător Omron
Descriere SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27464 pcs Fișa cu date V-152-1C25.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie V Eliberarea Forței 14gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) ambalare Bulk
depășirii cursei 0.062" (1.6mm) Alte nume V1521C25
V1521C25-ND
V1521C25BYOMI
Z5143
Temperatura de Operare -25°C ~ 80°C Poziția de operare 0.600" (15.2mm)
Forța de operare 125gf Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 50,000,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Caracteristici - Viața electrică 100,000 Cycles
Călătorii diferențiale 0.060" (1.5mm) Ratingul curent 15A (AC), 600mA (DC)