M7E-12DRN2
OmronOmron
Omron
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M7E-12DRN2
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului DISPLAY DIGTL NEGATIVE 12-24VDC
Foi de date: M7E-12DRN2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 269 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 269 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M7E-12DRN2
Număr parc M7E-12DRN2 Producător Omron
cantitate valabila 269 pcs Fișa cu date M7E-12DRN2.pdf
Lungimea de undă - Vârful - Tensiune - înainte (Vf) (tip) 12 V ~ 24 V
Dimensiune / Dimensiune 6.693" H x 4.488" W x 1.673" D (170.00mm x 114.00mm x 42.50mm) Serie -
Distrugerea puterii (Max) - ambalare Bulk
Pachet / Caz - Alte nume M7E12DRN2
Număr de caractere 1 Millicandela Rating -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de afișare 7-Segment
Dimensiune / Dimensiune alfa 4.72" (120.00mm) descriere detaliata Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character 12 V ~ 24 V 6.693" H x 4.488" W x 1.673" D (170.00mm x 114.00mm x 42.50mm)