G6D-1A-ASI-NPDC24
OmronOmron
G6D-1A-ASI-NPDC24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G6D-1A-ASI-NPDC24
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G6D-1A-ASI-NPDC24
Număr parc G6D-1A-ASI-NPDC24 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12877 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 16.8 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 30VDC - Max
Serie G6D-ASI Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume G6D-1A-ASI-NP DC24
G6D-1A-ASI-NP-DC24
G6D-1A-ASI-NPDC24-ND
G6D1AASINPDC24
Z3301
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C
Operați timpul 10ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Fully descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 5A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 2.88 kOhms
Puterea bobinei 200 mW Coil curent 8.3mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G6D-1A-DC12
G6D-1A-DC12
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
In stoc: 3564 pcs
Descarca: G6D-1A-DC12.pdf
RFQ
G6D-1A-ASI DC9
G6D-1A-ASI DC9
Producători: Omron
Descriere: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 9V
In stoc: 11639 pcs
Descarca: G6D-1A-ASI DC9.pdf
RFQ
G6D-1A-DC5
G6D-1A-DC5
Descriere: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V
Descarca: G6D-1A-DC5.pdf
G6D-4B DC24
G6D-4B DC24
Descriere: RELAY GEN PURP SPST X 4 3A 24V
In stoc: 618 pcs
Descarca:
G6D-1A-DC24
G6D-1A-DC24
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Descarca: G6D-1A-DC24.pdf
G6D-1A-ASI-AP DC5
G6D-1A-ASI-AP DC5
Descarca: G6D-1A-ASI-AP DC5.pdf
G6D-1A-ASI DC6
G6D-1A-ASI DC6
Descriere: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 6V
Descarca: G6D-1A-ASI DC6.pdf
G6D-1A-ASI DC24
G6D-1A-ASI DC24
Descarca: G6D-1A-ASI DC24.pdf
G6D-4-SB
G6D-4-SB
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: SHORTING BAR FOR G7OD OUT BLOCK
Descarca:
G6D-1A-ASI-NPDC21
G6D-1A-ASI-NPDC21
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V
G6D-1A-ASIDC21
G6D-1A-ASIDC21
Descarca: G6D-1A-ASIDC21.pdf
G6D-1A-ASI DC5
G6D-1A-ASI DC5
Descarca: G6D-1A-ASI DC5.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW