G5LE-14-ACD-DC12
OmronOmron
G5LE-14-ACD-DC12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G5LE-14-ACD-DC12
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Foi de date: G5LE-14-ACD-DC12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile G5LE-14-ACD-DC12
Număr parc G5LE-14-ACD-DC12 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3259 pcs Fișa cu date G5LE-14-ACD-DC12.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 125VDC - Max
Serie G5LE Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G5LE14ACD12DC
G5LE14ACDDC12
G5LN8548F
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 10ms Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO) Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 360 Ohms Puterea bobinei 400 mW
Coil curent 33.3mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G5LE-14-AP3 DC5
G5LE-14-AP3 DC5
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V