G3VM-601G1
OmronOmron
G3VM-601G1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G3VM-601G1
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-600V
Foi de date: 1.G3VM-601G1.pdf2.G3VM-601G1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G3VM-601G1
Număr parc G3VM-601G1 Producător Omron
Descriere SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-600V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29602 pcs Fișa cu date 1.G3VM-601G1.pdf2.G3VM-601G1.pdf
Tensiune - Încărcare 0V ~ 600V Tensiune - intrare 1.27VDC
Stilul de terminare Gull Wing Pachetul dispozitivului furnizor 4-SOP
Serie G3VM ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SOP (0.173", 4.40mm) Tipul de ieșire AC, DC
Alte nume G3VM601G1 Rezistența la starea (Max) 60 Ohms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați curentul 70mA Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) Circuit SPST-NO (1 Form A)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G3VM-601FR(TR05)
G3VM-601FR(TR05)
Producători: Omron
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V