G3VM-351DY
OmronOmron
Omron
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G3VM-351DY
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Foi de date: G3VM-351DY.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G3VM-351DY
Număr parc G3VM-351DY Producător Omron
Descriere SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23133 pcs Fișa cu date G3VM-351DY.pdf
Tensiune - Încărcare 0V ~ 350V Tensiune - intrare 1.63VDC
Stilul de terminare Gull Wing Pachetul dispozitivului furnizor 4-SMD
Serie G3VM ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD (0.300", 7.62mm) Tipul de ieșire AC, DC
Alte nume G3VM351DY Rezistența la starea (Max) 35 Ohms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați curentul 100mA Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.300", 7.62mm) Circuit SPST-NO (1 Form A)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G3VM-351DY1
G3VM-351DY1
Producători: Omron
Descriere: MOSFET RELAY
In stoc: 35683 pcs
Descarca: G3VM-351DY1.pdf
RFQ
G3VM-351A
G3VM-351A
Producători: Omron
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
In stoc: 37865 pcs
Descarca: G3VM-351A.pdf
RFQ
G3VM-351G
G3VM-351G
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Descarca: G3VM-351G.pdf
G3VM-351D(TR)
G3VM-351D(TR)
Descarca: G3VM-351D(TR).pdf
G3VM-351E
G3VM-351E
Descarca: G3VM-351E.pdf
G3VM-351DY(TR)
G3VM-351DY(TR)
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Descarca: G3VM-351DY(TR).pdf
G3VM-351B
G3VM-351B
Descarca: G3VM-351B.pdf
G3VM-351AY
G3VM-351AY
Descarca: G3VM-351AY.pdf
G3VM-351DY1(TR05)
G3VM-351DY1(TR05)
Descriere: MOSFET RELAY
Descarca: G3VM-351DY1(TR05).pdf
G3VM-351E(TR)
G3VM-351E(TR)
Descarca: G3VM-351E(TR).pdf
G3VM-351AY1
G3VM-351AY1
Descarca: G3VM-351AY1.pdf
G3VM-351D
G3VM-351D
Descarca: G3VM-351D.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW