G2RK-2A-DC24
OmronOmron
Omron
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G2RK-2A-DC24
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 24V
Foi de date: G2RK-2A-DC24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G2RK-2A-DC24
Număr parc G2RK-2A-DC24 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13798 pcs Fișa cu date G2RK-2A-DC24.pdf
Porniți tensiunea (Max) 16.8 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 380VAC, 125VDC - Max
Serie G2R Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G2RK1150H
G2RK2A24DC
G2RK2ADC24
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 3A
Materiale de contact Silver Alloy Formular de contact DPST-NO (2 Form A)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Latching, Dual Coil
Rezistența bobinei 694 Ohms Puterea bobinei 850 mW
Coil curent 34.6mA